DOŻYNKI 2019

Dziękujemy Wszystkim i Każdemu z osobna za zaangażowanie, wsparcie, wkład pracy w przygotowanie i aktywny udział w uroczystości!

Sponsorzy wydarzenia:

ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA W GROBLICACH z siedzibą ul. Kotowicka 7, 55-010 Święta Katarzyna, zajmująca się między innymi uprawą zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu, działalnością usługową wspomagająca produkcję roślinną, produkcją pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania, sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt, wynajmem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych.

CITRONEX Sp. z o.o. jest jednym z największych polskich szklarniowych producentów warzyw i słynie z wysokiej jakości produkowanych pomidorów. Powstały nowoczesne szklarnie, które pozwoliły nam zwiększyć produkcję i sprostać wymaganiom naszych klientów. Wyszkolona kadra oraz ekologiczne systemy obejmujące 41 hektarów upraw zapewniają nam doskonałą jakość docenianą przez sieci hipermarketów w Polsce i za granicą.

ARKADA- BUDOWNICTWO I ZABYTKI Spółka z o.o. z siedzibą w Świętej Katarzynie przy ul. Głównej 90. Firma Arkada specjalizuje się w renowacji zabytków architektury, pracach konserwatorskich oraz kompleksowej renowacji obiektów zabytkowych.

Salon z sukienkami NIEZŁA KIECKA salon z sukienkami na każdą okazję: wieczorowe, balowe, koktajlowe, dzienne salon Niezła Kiecka mieści się w Siechnicach przy ul. Opolskiej 30 za stacją paliw Citronex Uwaga ! specjalnie z okazji dożynek Salon Niezła Kiecka ma dla Państwa upominek w postaci Vouchera o wartości 50 zł do wykorzystania w Salonie Niezła Kiecka ! Ilość promocyjnych voucherów jest ograniczona więc zachęcamy do odwiedzenia stoiska informacyjnego salonu !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to:
close-alt close collapse comment ellipsis expand gallery heart lock menu next pinned previous reply search share star